Big Beer - FC Hombre 0:2
Vydáno dne 22. 05. 2007 (1553 přečtení)

Big Beer - FC Hombre 0:2

14. kolo
Sestava: Dolák - Sladký, Matoušek, Červenka, Bečvář, Švehla, Větrovec, Šneberk, Fiala

Do zápasu s tabulkově výše postaveným soupeřem jsme vstupovali s cílem podržet začátek a hrát ze zajištěné obrany. Bohužel již v 1.minutě jsme po chybě obrany inkasovali. Tato branka udala směr celému zápasu. Soupeř se stáhl před vlastní pokutové území a čekal na brejkové příležitosti. Na začátku 2.poločasu přidal soupeř pojišťovací 2.gól. Bohužel i přesto že jsme předvedli nejlepší výkon v jarní části soutěže a soupeře jednoznačně přehráli, tak jsme, ať už díky skvělým zákrokům gólmana soupeře nebo 3 nastřeleným tyčím, nedokázali skórovat.