Big Beer - Bee Sting B 1:2
Vydáno dne 22. 05. 2007 (1614 přečtení)

Big Beer - Bee Sting B 1:2

15. kolo
Sestava: Dolák - Sladký, Matoušek, Červenka, Bečvář, Švehla, Větrovec, Šneberk, Fiala
Branka: Švehla

Tento zápas se velmi podobal předchozímu. Soupeře jsme opět přehráli v poli, ale jak již to u našich zápasů bývá, srazily nás individuální chyby hráčů při plnění defenzivních úkolů. Soupeř šel opět velmi brzo do vedení a náš tým se snažil vyrovnat. Ale za poločas jsme opět nastřelily další 2 tyče a břevno. Když se nám na začátku 2.poločasu podařilo vyrovnat, tak jsme všichni začali věřit, že zápas vyhrajeme a získáme velmi důležité 3 body. Možná i proto se opět v naší hře vyskytla laxnost v přístupu k útočícím obráncům soupeře a Bee Sting se po křídle dostal do několika přečíslení, z nichž jedno dokázal přetavit ve vítěznou branku na 2:1. A protože náš soupeř v boji o sestup, tým Autobahn, vyhrál, tak sme se tímto výsledkem opět dostali na sestupové příčky.