Dobřív - Blovice - házená Dorostenky
Vydáno dne 28. 05. 2007 (2294 přečtení)

Dobřív - Blovice 22 : 19 ( 11 : 9 )

26.5.07

Soupeřky naštěstí nehrály s úplným nasazením a nám se, po dlouhé době, naštěstí opět dařila střelba, tak se nám povedlo dovést zápas do vítězného konce. Výborné bloky předváděla tentokrát Miluška na obraně.
Sestava: ŠTĚPÁNKOVÁ RADKA, ŠIMANDLOVÁ MARTINA, CINKOVÁ MILUŠKA, KARLÍKOVÁ ELIŠKA, VLKOVÁ VERONIKA, ŠKOLOVÁ NAĎA, ŠLEHOFEROVÁ JITKA , KRANÁTOVÁ SIMONA ( 8 ), BEČVÁŘOVÁ PAVLÍNA ( 7 ), DARDOVÁ ANNA ( 4 ), MACOURKOVÁ PETRA ( 2 ), SÝKOROVÁ LUCKA ( 1 )

Celá tisková zpráva | Komentáře: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek