| Hlavní stránka | Nejčtenější články | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

ZPRÁVY Z ŽUPY 2017/18

Rozpis volejbalové hřiště 2017/18

Boj o fotbalový trůn v pražské I.A třídě
Vydáno dne 12. 06. 2007 (1754 přečtení)

Zajímavost:  Boj o fotbalový trůn v pražské I.A třídě

Zatímco naše nejvyšší celostátní soutěž již zná své hrdiny a poražené, v řadě nižších soutěží se rozhodne až tento víkend.

Zajímavá situace nastala v pražské regionální I.A třídě, skupině A. O titul šampiónů a tedy postupu do pražského přeboru zde do posledního dechu budou tvrdě bojovat mužstva FK Újezd nad Lesy a ČAFC Praha. Oba týmy mají před posledním kolem stejný počet bodů, vzájemné duely mezi oběma mužstvy skončily shodně, domácí mužstvo vždy dokázalo na svém hřišti soupeře pokořit 2:1. O postupujícím do vyšší soutěže tedy v případě vítězství obou týmů v posledním kole bude rozhodovat skóre, ve kterém má Újezd nad Lesy o pět branek lepší brankový rozdíl.

O vítězi soutěže mohlo velmi napovědět již předposlední kolo, které se odehrálo minulý víkend, když oba soupeři zajížděli na horké půdy v té době 4. resp. 5. mužstva v tabulce. Újezd i ČAFC jeli na hřiště soupeřů určitě s ?velkým respektem?, s cílem pokusit se zvítězit, lépe však vyhrát s co největším brankovým rozdílem. Utkání se vyvíjelo pro oba vedoucí celky velmi dobře, když druhý tým tabulky ČAFC vedl po poločase 0:2, dosavadní lídr Újezd dokázal vstřelit do poločasu dokonce čtyři branky. Mužstvo ČAFC však po poločase zřejmě nabuzeno poločasovým výsledkem svého rivala zabralo a nasázelo svému soupeři  dalších nevídaných devět branek, na ukazateli skóre svítilo po závěrečném hvizdu 0:11! Ani diváci, kteří přišli zhlédnout utkání Újezda se však po přestávce nenudili, v tomto utkání padlo celkem 13 branek, fanoušci vedoucího celku mohli slavit výhru 1:12!

Předposlední kolo tedy tajenku postupu nerozluštilo, v posledních kolech budou hrát oba celky s relativně slabšími již zachráněnými soupeři ze spodních pater tabulky. Myslíte, že je nemožné, aby nastřílelo ČAFC o šest branek více než Újezd? V českém fotbale je možné vše. Každopádně, jestli chcete vidět brankové hody, neváhejte a vyražte na poslední kolo pražské I.A třídy na hřiště prvních dvou celků!

Celá tisková zpráva | Komentáře: 6 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Adresa
TJ Sokol Blovice Tyršova 270 33601 Blovice IČO: 49180461 DIČ: CZ49180461 ČÚ: 723392319/0800

XVI. všesokolský slet 2018