| Hlavní stránka | Nejčtenější články | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

ZPRÁVY Z ŽUPY 2017/18

Rozpis volejbalové hřiště 2017/18

Fotbal ,st. přípravka: Sokol Blovice - Viktoria Plzeň "Z" 3:2(1:0)
Vydáno dne 15. 10. 2007 (1892 přečtení)

Sokol Blovice - Viktoria Plzeň "Z" 3:2(1:0)

09.10.2007 - 16:30

Zpráva o utkání: Zápas se od začátku vyvíjel v náš prospěch. Dobře jsme kombinovali, dobře bránili, akorát útočná fáze trochu byla horší díky výborné obraně soupeře. První gól zařídil Jan Veselovský, stejně tak druhý gól, kterému ovšem předcházela nádherná akce kde na jejím konci Dominik Vokáč krásně odcentroval před bránu a Honzík krásně zakončil.

V druhém poločase jsme udělali akorát dvě chyby a po obou padnul gól a to z trestných kopů. Za stavu 2:2 se deset minut před koncem krásně uvolnil Dominik přihrál kolmo na Honzíka Veselovského ten obešel dva hráče odcentroval před bránu a Dominik zakončil hlavou. Nutno dodat, že obě akce, které dvojice Veselovský Vokáč předvedla byly naprosto perfektní záležitostí. A také vyzdvihnu, i když bych to neměl dělat, výkon Honzíka Veselovského, který je ročník 2000 a ve starší přípravce dvěma góly a jednou gólovou přihrávkou zařídil výhru nad Viktorkou 3:2.

Jinak celé mužstvo podalo krásný výkon a doufejme, že už se budou střelecky prosazovat a nebude to jako v ostatních zápasech.

Sestava:       Šabata Jiří - Ballín, Tomášek, Suchý - Veselovský Jan, Sýkora - Vokáč,

Veselovský Miroslav

Střídali:         Kotous, Karpíšek, Rous

Trenéři:         Havela, Balvín, Kohout, Šabata