| Hlavní stránka | Nejčtenější články | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

Blovický odchovanec Marek Kysela přestupuje do Interu Milán!!
Vydáno dne 18. 07. 2008 (4264 přečtení)

Blovický odchovanec Marek Kysela přestupuje do Interu Milán!!

Velký fotbalový sen se splnil v těchto dnech Marku Kyselovi. Šestnáctiletý blovický odchovanec přestupuje do mládežnické akademie Interu Milán! Ve slavném italském klubu bude hrát za juniorský tým, jenž v minulé sezoně získal italský titul.  V klubu se tak určitě setká s takovými světoznámými borci jako jsou Zlatan Ibrahimovic, Luis Figo, Marco Matterazzi, Patrick Vieira, Hernan Crespo či charismatický kouč José Mourinho.

Marek začal s fotbalem ve svých šesti letech v Blovicích v roce 1997. Pod vedením trenéra Fischera odehrál několik sezón za přípravku a žáky, poté si ho vyhlídla Viktoria Plzeň, kam v roce 2005 přestoupil. S Viktorií Plzeň se pak v sezóně 2006/2007 stal vicemistrem dorostenecké ligy. Ve Viktorii Plzeň podával velmi dobré výkony, čehož si všiml i reprezentační kouč mládežnické reprezentace U-16 Aleš Křeček a Marka Kyselu povolal do národního týmu.  V současné době je v nominaci i v reprezentaci do 17 let.

Přejeme mu tímto v novém působišti spoustu úspěchů!!

Celá tisková zpráva | Komentáře: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek