Turnaj Dobříš 8.3.2009
Vydáno dne 10. 03. 2009 (2487 přečtení)

JARNÍ TURNAJ ŽEN

DOBŘÍŠ 8.3.2009

V rámci zimní přípravy, která pro nás letos nebyla úplně ideální, jsme rády využily pozvání od družstva Staré Hutě na turnaj, který pravidelně pořádají v dobříšské hale.

Většinu družstva tvořily hráčky A týmu, ale neobešly jsme se bez výpomoci hráček z našeho Béčka. Tentokrát nám na obraně ochotně vypomohly Hanka Zelená a Lenka Fialová, které výborně zapadly do kolektivu a obrana, v čele s brankářkou, fungovala jakoby spolu hrála odjakživa. Také útočnice hrály v ohromné pohodě a to se odrazilo i na celkových výsledcích turnaje.

Celý turnaj se odehrával v celkem poklidném, spíše tréninkovém duchu, tudíž bez velkých emocí a zbytečných zákeřných zákroků, což nám vždycky vyhovuje. Začaly jsme velice dobře a hned v prvním zápase jsme překvapivě porazily ( 3:1 ) družstvo prvoligových Modřan. Sice proti nám nepostavili svoji první brankářku ( tedy velikou Marušku ), ale už to, že naše zadní řady inkasovaly pouze 1 branku, je krásný výsledek.

Ve druhém zápase proti Staré Huti jsme si trošku odpočinuly a bez problémů zvítězily 6:2.

Nejtěžší pro nás byl asi 3. zápas s tymákovským B, kterému jsme chtěly oplatit porážku z podzimního kola. Po boji jsme nakonec zvítězily těsně, ale přece 6:5.

S Čakovicemi jsme se sice nejdřív chvilku trápily, ale konečné vítězství bylo tentokrát přesvědčivé ( 9:3 ).

Posledním naším zápasem, a zároveň i posledním zápasem celého turnaje, byl boj o 1. místo s tymákovským Áčkem, tedy loňským prvoligovým vítězem. Začaly jsme zcela neohroženě a až do stavu 3:3, který trval možná polovinu zápasu, jsme vedly. Pak nám ale střelba odešla a soupeřkám se naopak dařit začala, takže nám soupeřky odskočily na konečný výsledek 4:8. Určitě jsme ale odešly ze hřiště se ctí.

Celkový výsledek turnaje předčil naše očekávání a doufejme, že bude i motivací do jarního kola naší soutěže. Všechny hráčky si zaslouží ocenění za předvedené výkony.

Sestava: Černá Zlatka, Zelená Hana, Kováříková Jana, Karlíková Eliška, Fialová Lenka, Honzíková Hana, Dardová Anna, Třísková Martina a Sýkorová Lucka.

Branky: Dardová 15, Honzíková 7, Třísková 4 a Sýkorová 2.

společná

Zleva stojící: M. Třísková, L. Fialová, H. Zelená, E. Karlíková, J. Kováříková,

trenérka I. Dardová

Zleva klečící: H. Honzíková, A. Dardová, Z. Černá, L. Sýkorová