AC BoBy Team - Výběr světa 3:6 (0:4) Tradiční vánoční turnaj v kopané
Vydáno dne 17. 12. 2009 (1983 přečtení)

V sobotu 19. 12. 2009 se konal v sokolovně již 11. ročník tradičního vánočního turnaje v kopané. Podruhé se hrálo na umělém povrchu házenkářského hřiště. Letošní ročník se lišil od těch předchozích v tom, že proti Výběru světa nehrál jako vždy tým Big Beeru, ale nově sestavený AC BoBy Team. Tým Big Beeru skončil s aktivním hraním. Jejich dlouholetý prezident Karel Červenka obdržel z rukou Václava Tučka gratulaci a poděkování za minulých deset ročníku v čele týmu. Karel Červenka letos nastoupil jako hráč mužstva AC BoBy Team, který pro tuto příležitost sestavil Jiří Matoušek. Hrálo se ve velkém mrazu. Obě sestavy podaly dobrý výkon. Obzvlášť napínavý byl druhý poločas, kdy AC BoBy Team postupně snížil na 4 : 2, potom se Výběr světa znovu ujal vedení o 3 branky. AC BoBy Team znovu snížil na 5 : 3. Výběr světa v závěru utkání pojistit své vedení a zvítězil 6 : 3 (4 : 0). Na konečný výsledek se uzavíraly sázky. Přesně se trefil Václav Tuček, který tak vyhrál tipovací soutěž.

Utkání pískal Miloš Heřman, slovem a hudbou provázel Robert Zelenka.

AC BoBy Team Blovice

Výběr světa Blovice

Zleva: trenér Václav Skřivan, J. Velkoborský, V. Davídek, P. Kolařík, V. Kašpar, R. Komorous, J. Brožík, M. Heřman, Z. Švec, V. Drohobecký

Spodní řada zleva: V. Tuček, M. Seman, M. Zach, M. Loula, R. Šabata, D. Tuček, j. Scheinner, A. Polívka