Během měsíce května odehrál tým A DAVIS CUP 2010 ve složení Pavel Tolar, Jaroslav Tolar, Pavel Kříž a Ladislav Kares pět zápasů , které měly rozhodnout o umístění A týmu.
Při posledním souboji, které mužstvo odehrálo v Přešticích se dozvěděli od vedení klubu, že vyhráli skupinu DIVIZE II.
Semifinále se hrálo na domácí půdě v Blovicích s družstvem z Útušic. Přijeli velmi mladí hráči, kteří si věřili při shlédnutí na naše mužstvo. Do posledního souboje nastupoval Pavel Tolar za stavu 2 : 2. Pavel Tolar se svojí trpělivostí a přístupem udolal hráče družstva Útušic v poměru 2 : 6, 7 : 5 a 6 : 1. Před jeho výkonem na kurtech se klanili všichni i samotní hráči mužstva Útušice.
Finále se hrálo na domácí půdě s mužstvem DOLI Starý Plzenec. Bohužel družstvo Blovic prohrálo v poměru 2 : 3, i když podalo skvělý výkon.

.
Druhé kolo finále se hrálo v neděli 4. července 2010 na kurtech Starého Plzence. Obě mužstva měli stejné podmínky a to horké počasí, které trochu hrálo do karet týmu Blovic.
Pavel Tolar jako tradičně vyhrál oba dva zápasy a Jaroslav Tolar oba zápasy těsně prohrál a tak se čekalo na výsledek dvouhry ve složení Pavel Kříž a Ladislav Kares. Oba hráči hráli velmi trpělivě a odevzdaně, protože na nich bylo, aby uhráli potřebné body a Blovice vyhráli nad DOLI Starým Plzencem. Skutečné se stalo pravdou a Blovice vyhráli v poměru 3 : 2.
Dlouhá chvíle čekání, protože stav série byl 1 : 1. Po sečtení všech odehraných zápasů tým A Blovice vyhrál nad DOLI Starý Plzenec a zároveň vybojoval postup do DIVIZE I.
V celé historii tenisového klubu Blovice se nikdy nestalo, že by vyhrál DAVIS CUP DIVIZE II. a postoupili hráči do DIVIZE I. .
Tento úspěch se stal až v letošním roce za přispění výše jmenovaných hráčů. Oslavy byly bujaré a uvítání od členů klubu také. Vedení klubu všem děkuje za vítězství a přeje další úspěch v DIVIZI I.
.

.

.
