| Hlavní stránka | Nejčtenější články | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

Rozpis volejbalové hřiště 2017/18

Viktoria Plzen F - Sokol Blovice 1:6 - st. přípravka
Vydáno dne 21. 09. 2010 (1641 přečtení)

Na třetí utkání sezóny, jsme zajížděli na horkou půdu a to na Viktorku, takže se dal očekávat zápas o první příčku tabulky. Na utkání jsme jeli už konečně v nejsilnější sestavě i výkon v utkání tomu ukazoval, že letos musí každý tým od nás očekávat to nejtěžší utkání. Měli jsme sebou i hodně fanynek, takže kluci i holky měli velkou podporu v hledišti. Zápas pro nás začal dobře, dali jsme rychlou branku a soupeř byl trochu zaskočen naší hrou, potom jsme přidali další branky a soupeře jsme skoro k ničemu nepustili. Proto chci poděkovat, jak hráčům tak i fanynkám v hledišti.
Sestava:
M. KAŠPAR, J. ŠMÍD, R. ŠABATA, F. KOHOUT, A. TESAŘ, J. VESELOVSKÝ, J. PAROUZ, L. KOKOŠKOVÁ a A. ŠINDELÁŘOVÁ.
 Branky:
VESELOVSKÝ3 A PAROUZ 3
Jen tak dál, díky všem
 M. Kohout - trenér
Foto z utkání Viktoria Plzen F - Sokol Blovice  1:6 - st. přípravka

Celá tisková zpráva | Komentáře: 3 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek