Shockwave Flash objekt nemohl být zobrazen, pravděpodobně chybí aktuální plug-in pro zobrazení tohoto objektu

| Hlavní stránka | Nejčtenější články | Odkazy | Navštěvní kniha | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

ZPRÁVY Z ŽUPY 2017

Rozpis volejbalové hřiště 2017

Městské slavnosti 9.9.2017
Vydáno dne 29. 08. 2017 (58 přečtení)

Městské slavnosti 9.9.2017

Akce se koná za každého počasí. V sokolovně budou postavené stany a místo bude i na všech krytých plochách (pergola, hospoda a tribuny).   Vstup na sokolovnu je zdarma včetně.

IN-LINE  dráha bude po celý program osvícena!

Letošní ročník tradičních městských slavností bude z důvodu stavebních a parkových úprav v dolní části náměstí uspořádán v areálu blovické sokolovny.
Město Blovice spolu s TJ Sokol připravuje bohatý celodenní program, který bude zahájen v 10:00 hod zábavně naučným pásmem se společností EKOKOM. Akce bude určena zejména pro děti a jejich doprovod, účastníci se formou her na různých atrakcích dozvědí o třídění odpadu a jeho následném využití. Současně bude pro nejmenší připraven nafukovací hrad a skluzavka. Již od zahájení slavností bude v areálu zajištěno bohaté občerstvení. K probíhajícím atrakcím se od 14:00 hod připojí hlavní část oslav, kdy  budou postupně vystupovat účinkující z řad Domu dětí a mládeže, Základní umělecké školy, vystoupení bike teamu Blovice a mnoho dalších. V 17:00 hod začne hudební produkce v podání kapely New Style a ve večerních hodinách bude možno vyslechnout kapelu KOHN ROCK. Akce bude ukončena v 22:00 hod (popř. kolem 22:20) hudebním ohňostrojem v areálu sokolovny.

Podrobný program slavností bude uveřejněn počátkem září.

Adresa
TJ Sokol Blovice Tyršova 270 33601 Blovice IČO: 49180461 DIČ: CZ49180461 ČÚ: 723392319/0800

XVI. všesokolský slet 2018

Kronika fotbal