Shockwave Flash objekt nemohl být zobrazen, pravděpodobně chybí aktuální plug-in pro zobrazení tohoto objektu

| Hlavní stránka | Nejčtenější články | Odkazy | Navštěvní kniha | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

ZPRÁVY Z ŽUPY 2017

Rozpis volejbalové hřiště 2017

Městské slavnosti 9.9.2017
Vydáno dne 14. 09. 2017 (95 přečtení)

Městské slavnosti 2017

V sobotu 9. září 2017 se konaly další Městské slavnosti. Tentokrát byl celý program připravený v sokolovně. Už od 10:00 hodin si mohly hlavně děti přijít do sokolovny zařádit. Měly zde k tomu k dispozici velký skákací hrad Delicomat, další menší od společnosti Eko-kom a.s., která kromě toho připravila pro děti i soutěže spojené s tématem recyklace odpadu. V neposlední řadě ještě všichni mohli využít a vyzkoušet zbrusu novou sokolskou trampolínu a velký balon na KIN-BALL. Všechny tyhle atrakce zde byly k dispozici až do 17:00 hodin.

V té době už probíhal hlavní odpolední program. Ve 14:00 hodin všechny přítomné (a bylo jich opravdu hodně)přivítali pánové Jan Poduška a Robert Zelenka. O jednotlivá čísla pestrého a bohatého programu se postarala nejprve děvčata z tanečního oddělení DDM pod vedením paní Yvony Plojharové. Představily se nám mažoretky, stepařky, cvičenky aerobiku i tanečnice. Dům dětí nenabízí jen taneční kroužky, ale je zde třeba i oddíl juda. I kluci, kteří ho pravidelně navštěvují, předvedli divákům pod vedením svého trenéra Jaroslava Kopala svoje umění. Tento pohybový blok ještě skvěle doplnily kejklířky – gymnastky ze základní školy a gymnázia a paní Věra Škalová se svými orientálními tanci. O druhý blok programu se postarali žáci a učitelé základní umělecké školy. Nejprve účinkovali sólisté – Sára Davídková (klavír), Ivana Bystřická (zpěv), Šimon Vlach (klavír), Kateřina Michková (zpěv) – všichni za doprovodu paní ředitelky Evy Tupé, Lukáš Davídek – dudy a zpěv. Poté vystoupil Sboreček s muzikálovým představením At´žijí duchové. Závěr odpoledního programu obstarali bikeři na kolech a koloběžkách. Po krátké přestávce pokračoval program vystoupením hudebních skupin New Style a Kohn. Ve 22:00 hodin se všichni dočkali dlouho očekávaného ohňostroje, který za Městskými slavnostmi udělal pomyslnou tečku.

I když – nebo právě proto – byly letošní slavnosti netradiční, velmi se vydařily a všichni byli maximálně spokojeni.

Více info: odkaz

Adresa
TJ Sokol Blovice Tyršova 270 33601 Blovice IČO: 49180461 DIČ: CZ49180461 ČÚ: 723392319/0800

XVI. všesokolský slet 2018