| Hlavní stránka | Nejčtenější články | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

ZPRÁVY Z ŽUPY 2017/18

Rozpis volejbalové hřiště 2017/18

Sportovní ples TJ Sokol Blovice 2018
Vydáno dne 27. 02. 2018 (113 přečtení)

Pozvánka na Sportovní ples V pátek 2. března 2018 se v sále Lidového domu bude konat Ples sportovců, který pořádá TJ Sokol Blovice. Ples má kromě volné zábavy několik tradičních momentů, které ho dělají jistě zajímavým a atraktivním nejen pro aktivní sportovce. Akce začíná nástupem krojovaných složek s vlajkami a sokolským pochodem. V průběhu bálu proběhne také vyhlášení nejlepších sportovců za rok 2018, letos prvně s novými netradičními kategoriemi. Samozřejmě je připraveno i půlnoční překvapení. Ve vstupním foyer bude přichystána výstavka ze všech novinových výstřižků z Plzeňského deníku, ve kterých se psalo o blovických sportovcích, sportovních akcích, ale i narozených dětech sportovců, které mapují dobu od jejich narození po jejich první sportovní výkony. Autorem všech textů je Michal Pipta. K tanci a poslechu hraje AnakondaBenda, pro všechny je připraveno bohaté občerstvení.

Adresa
TJ Sokol Blovice Tyršova 270 33601 Blovice IČO: 49180461 DIČ: CZ49180461 ČÚ: 723392319/0800

XVI. všesokolský slet 2018

Kronika fotbal