Děti z blovického Sokola se zúčastnily plaveckých závodů
Vydáno dne 04. 03. 2018 (697 přečtení)

Děti z blovického Sokola se zúčastnily plaveckých závodů

V sobotu 3. března 2018 se zúčastnilo čtyřčlenné družstvo žáků a žákyň z blovického Sokola plaveckých závodů započítávaných do závodů sokolské všestrannosti. Naše družstvo bylo početně sice malé, ale nakonec velmi úspěšné. Byli jsme možná dokonce nejúspěšnější výpravou vůbec. V kategorii mladších žákyň nás reprezentovala Ivana Bystřická, v kategorii mladších žáků Pavel Hrubý. Za starší žáky závodili Radek Hrubý a Jakub Herejk. Mladší kategorie plavaly 25 metrů, starší 50 metrů. Všichni naši plavci stáli při vyhlašování výsledků na stupních výsledků, získali jsme dvě zlaté a dvě stříbrné medaile. Ivanka a Kuba vyhráli závody ve svých kategoriích, Pája a Ráďa skončili druzí.