| Hlavní stránka | Nejčtenější články | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

ZPRÁVY Z ŽUPY 2017/18

Rozpis volejbalové hřiště 2017/18

Reprezentační ples župy Plzeňské se konal opět v Besedě
Vydáno dne 11. 04. 2018 (85 přečtení)

V sobotu 7. dubna 2018 se v plzeňské Měšťanské besedě konal další reprezentační ples župy Plzeňské. Začal sice tradičně, ale dál se nesl v duchu nadcházejícího XVI. Všesokolského sletu a 100. výročí vzniku republiky.

Při vstupu kromě krojovaných členů Sokola s vlajkami vítala příchozí folklórní hudební skupina. Úderem 20:00 hodiny začala oficiální část plesu – přivítání hostů a slavnostní nástup vlajek a krojovaných složek. Poté následovala tři vystoupení  – ukázky ze tří sletových skladeb Děti, to je věc!, Siluety a Cirkus. Do 23:00 hodin pak pokračovala volná zábava, kdy k tanci a poslechu hrál taneční orchestr Miroslava Novotného, k dispozici byla i tombola. Druhá část programu zahrnovala také ukázky ze tří hromadných skladeb – Věrná garda předvedla svou Princeznu republiku, ženy zacvičily Ženobraní  a jako vrchol programu se představili muži s částí skladby Borci. Sklidili zaslouženě velký potlesk. A pak se opět tančilo a tančilo. Ples se skutečně velmi podařil.

Foto z akce: ODKAZ

Adresa
TJ Sokol Blovice Tyršova 270 33601 Blovice IČO: 49180461 DIČ: CZ49180461 ČÚ: 723392319/0800

XVI. všesokolský slet 2018