V Plzni se konaly lehkoatletické závody
Vydáno dne 29. 04. 2018 (660 přečtení)

V Plzni na Petříně se v sobotu 28. dubna 2018 konal další ročník lehkoatletických závodů, které se započítávají do závodů sokolské všestrannosti. Další části – plavání a gymnastika se šplhem se už konaly v dubnu. Naši jednotu reprezentovaly děti několika věkových kategorií, chlapci i dívky. A také se výborně umístily. V kategorii mladších žákyň se na 2. místě umístila Adéla Kalousková, spolu s ní soutěžily Lucie Kuglerová, Marie Rojíková  a Sabina Komorousová. Kategorii dorostenek vyhrála Petra Šujancová. Dívky závodily dopoledne, odpoledne je na hřišti vystřídali kluci. I tady jsme byli velmi úspěšní. V kategorii mladších žáků zvítězil Jakub Nygrýn, 2. místo vybojoval Pavel Hrubý. V této kategorii s nimi závodili ještě Jakub a Karel Krosnařovi. Kategorie mladších žáků II byla také obsazena naším závodníkem. Byl jím Ondřej Kugler a obsadil 2. místo. V kategorii starších žáků jsme měli dvě želízka v ohni – Radek Hrubý zvítězil a Tomáš Bažant obsadil 2. místo. Výprava tedy byla velmi úspěšná, z dvanácti závodníků si sedm vybojovalo místo na stupni vítězů.

Gratulujeme. TJ Sokol Blovice