| Hlavní stránka | Nejčtenější články | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

ZPRÁVY Z ŽUPY 2017/18

Rozpis volejbalové hřiště 2017/18

Blovické děti z TJ vystupovaly ve Spáleném Poříčí
Vydáno dne 01. 05. 2018 (40 přečtení)

V pondělí 30. dubna 2018 se blovické děti představily na oslavě stavění májky ve Spáleném Poříčí. Vystupovaly zde se dvěma hromadnými skladbami, které se u nás nacvičují na XVI. Všesokolský slet. Jedná se o skladbu pro mladší žactvo s názvem Děti, to je věc!, kterou u nás cvičí 16 dětí. Děti v ní využívají oranžové gymnastické míče a barevné rozkládací žíněnky. Další je skladba s názvem Cirkus a je určená pro starší žactvo.  V Poříčí se představily první dva čtverce ze čtyř, které u nás skladbu nacvičují. Skladba je velmi líbivá a aspiruje na největší hitovku letošního sletu. Ve skladbě se představí mnoho akrobatických i tanečních prvků. Melodie jistě potěší velké i malé, protože v sobě spojuje úspěšnou ústřední melodii ze známého seriálu Cirkus Humberto a také slavné melodie z neméně slavného muzikálu Pomáda. Cvičí se s velkými modrožlutými žíněnkami. Obě tyto skladby uvidíte i v Blovicích 26. května 2018 u příležitosti župního sletu.

V Poříčí se skladby velmi líbily, určitě zaujmou i návštěvníky blovického sletu. Jste všichni srdečně zváni!

Adresa
TJ Sokol Blovice Tyršova 270 33601 Blovice IČO: 49180461 DIČ: CZ49180461 ČÚ: 723392319/0800

XVI. všesokolský slet 2018

Kronika fotbal