| Hlavní stránka | Nejčtenější články | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

ZPRÁVY Z ŽUPY 2017/18

Rozpis volejbalové hřiště 2017/18

Pozvánka na župní slet Blovice
Vydáno dne 19. 05. 2018 (119 přečtení)

V sobotu 26. května 2018 se v Blovicích uskuteční župní slet za účasti cvičenců z župy Plzeňské, Šumavské a Rokycanovy. Od ranních hodin se budou na hřišti v sokolovně konat nácviky 9 hromadných skladeb, které budou předvedeny i v Praze v rámci XVI. Všesokolského sletu. Ve 14:00 hodin projde městem slavnostní průvod všech cvičenců a hned poté bude zahájeno cvičení na hřišti. V programu se představí skladby: Méďové (rodiče s dětmi), Noty (předškolní děti), Děti, to je věc! (mladší žactvo), Cirkus (starší žactvo), Siluety (dorostenky), Ženobraní (ženy), Borci (muži), Spolu (koedukovaná skladba – pro ženy a muže), Princezna republika (Věrná garda). Představí se i krojované složky, vlajkové čety, dechová hudba a mažoretky. Srdečně všechny zveme!

Pozvánka na župní slet

V sobotu 26. května 2018 se v Blovicích uskuteční župní slet za účasti cvičenců z župy Plzeňské, Šumavské a Rokycanovy. Od ranních hodin se budou na hřišti v sokolovně konat nácviky 9 hromadných skladeb, které budou předvedeny i v Praze v rámci XVI. Všesokolského sletu. Ve 14:00 hodin projde městem slavnostní průvod všech cvičenců a hned poté bude zahájeno cvičení na hřišti. V programu se představí skladby: Méďové (rodiče s dětmi), Noty (předškolní děti), Děti, to je věc! (mladší žactvo), Cirkus (starší žactvo), Siluety (dorostenky), Ženobraní (ženy), Borci (muži), Spolu (koedukovaná skladba – pro ženy a muže), Princezna republika (Věrná garda). Představí se i krojované složky, vlajkové čety, dechová hudba a mažoretky. Srdečně všechny zveme!

TJ Sokol Blovice

Adresa
TJ Sokol Blovice Tyršova 270 33601 Blovice IČO: 49180461 DIČ: CZ49180461 ČÚ: 723392319/0800

XVI. všesokolský slet 2018