| Hlavní stránka | Nejčtenější články | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

ZPRÁVY Z ŽUPY 2017/18

Rozpis volejbalové hřiště 2017/18

Sletový magazín duben 2018
Vydáno dne 14. 05. 2018 (114 přečtení)

Vážené sestry, vážení bratři, milí přátelé,koncem dubna se v Brně konala první z letošních krajských sportovních prezentací, která zahájila sérii téměř 50 regionálních sletových akcí. Na základě údajů organizátorů regionálních sletů a krajských prezentací můžeme hrdě konstatovat, že se do nich aktivně zapojí přes 30 tisíc sokolů a jejich hostů.

Je to úžasný důkaz naší aktivity a schopnosti prezentovat naše hnutí. To je však jen počátek, protože vrchol přijde na hlavním sletovém týdnu v Praze! Věřím, že Sletový magazín (dubnové číslo si můžete přečíst ZDE (http://slet.sokol.eu/wp-content/uploads/2018/05/SM-duben-FF-m.pdf) ) Vám přinese co nejvíce zajímavých informací o přípravách, hodně inspirace a zábavy.
Přeji Vám příjemné čtení,

Hana Moučková
starostka České obce sokolské

Adresa