| Hlavní stránka | Nejčtenější články | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

ZPRÁVY Z ŽUPY 2017/18

Rozpis volejbalové hřiště 2017/18

Blovičtí Sokolové cvičili na sletu v Klatovech - přidané foto a video ze sletu
Vydáno dne 17. 06. 2018 (337 přečtení)

V neděli 10. června 2018 v časných ranních hodinách se z Blovic vypravil autobus plný cvičenců, kteří se svou účastí vydali podpořit župní slet v Klatovech pořádaný župou Šumavskou. V programu jsme vystupovali se všemi třemi skladbami, které se u nás nacvičují pro XVI. Všesokolský slet do Prahy. Jsou to skladby Děti, to je věc! určená pro mladší žactvo, Cirkus pro žactvo starší a Spolu pro ženy a muže. Po dopoledních nácvicích a obědě se konal slavnostní nástup krojovaných složek, praporů a všech cvičenců. I zde se divákům představilo devět z jedenácti sletových skladeb, ale některé byly jiné než u nás v Blovicích. V Klatovech chybělo Ženobraní (skladba pro ženy) a skladba Siluety určená pro dorostenky a mladší ženy. Zato jsme poprvé viděli předvedené skladby Cesta (country skladba pro ženy) a V peřině určenou pro žákyně.

Ve velkém horku všichni naši cvičenci důstojně reprezentovali naši jednotu a už v sobotu 16. června se všichni moc těšíme do Plzně, kde se koná krajský slet. Ten je poslední naší účastí na podobných akcích, pak už nás totiž čeká Praha a vyvrcholení našeho celoročního snažení.

Přidané nové fotografie.ODKAZ

Adresa
TJ Sokol Blovice Tyršova 270 33601 Blovice IČO: 49180461 DIČ: CZ49180461 ČÚ: 723392319/0800

XVI. všesokolský slet 2018