| Hlavní stránka | Nejčtenější články | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

ZPRÁVY Z ŽUPY 2017/18

Rozpis volejbalové hřiště 2017/18

Blovičtí Sokolové cvičili v Plzni
Vydáno dne 17. 06. 2018 (152 přečtení)

Blovičtí Sokolové cvičili v Plzni

V sobotu 16. června 2018 se konal v areálu Plzeň – Letná krajský slet. Zúčastnili se ho cvičenci z mnoha žup – Plzeňské, Šumavské, Rokycanovy, Karlovarské, Jihočeské, Budičské a Schejnerovi . Obecenstvu bylo předvedeno devět z jedenácti sletových skladeb – stejně jako u nás na župním sletu.

V dopoledních hodinách se nacvičovalo, v 15:00 začal vlastní program nástupem praporů a krojovaných složek. Vlajkové čety za zvuků národní hymny vztyčily vlajky na stožáry. Poté následovalo stužkování slavnostních praporů, které prováděli plzeňský primátor Martin Zrzavecký, náměstek hejtmana Martin Baxa a místostarosta ČOS Miroslav Kroc. Při této příležitosti byla také předána ocenění vítězům 1. ročníku plaveckých závodů pro seniory.

Po umístění praporů do stojanů a odchodu praporečníků a krojovaných složek se začalo s vlastním cvičením. Vše proběhlo v příjemné a milé atmosféře, slet byl pěkně připravený a zorganizovaný a nám se v Plzni moc líbilo.

Adresa
TJ Sokol Blovice Tyršova 270 33601 Blovice IČO: 49180461 DIČ: CZ49180461 ČÚ: 723392319/0800

XVI. všesokolský slet 2018

Kronika fotbal