| Hlavní stránka | Nejčtenější články | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

ZPRÁVY Z ŽUPY 2017/18

Rozpis volejbalové hřiště 2017/18

Sletový průvod Prahou 2018 za účasti blovického sokola+mše v Katedrále sv. Víta
Vydáno dne 03. 07. 2018 (221 přečtení)

Sletový průvod Prahou 2018 za účasti blovického sokola+mše v Katedrále sv. Víta

XVI. všesokolský slet 2018 zahájil v neděli 1. července tradiční sletový průvod centrem Prahy. Podle odhadů se jej zúčastnilo až 15 tisíc sokolů, jejich hostů a příznivců z ČR i zahraničí, kteří reprezentovali svůj kraj, župu, organizaci či svou zemi. Centrum města tak zaplavila pestrá směsice účastníků sletu ve sletových úborech i v sokolských krojích, s prapory a vlajkami, doprovázená po trase nejméně 10 dechovkami. Začátek  průvodu byl na Václavském náměstí, odkud vyšel v 10:00 hod. ulicí 28. října přes Národní třídu, Smetanovo nábřeží na náměstí Jana Palacha. Na schodech Rudolfina průvod pozdravili představitelé České obce sokolské, Prahy a vládních institucí. Průvod pak Širokou a Pařížskou ulicí dorazil na Staroměstské náměstí, kde byl na pódiu připraven moderovaný program.

Odkaz na zpravodajství ČT: ODKAZ 1  (4:36 rozhovor) a dále ODKAZ 2 (0:44 máváme do Blovic a dále 10:36 rozhovor) ODKAZ 3 (3:43)

Naše blovická výprava s trikolorovými kloboučky a dresy dále pokračovala přes Karlův most na Pražský hrad a do zaplněné Katedrály svatého Víta na slavnostní mši věnovanou XVI. všesokolskému sletu v Praze. Na závěr zazněla Československá hymna. Krátké video z průvodu :

Více na: Blovice INFO

Adresa
TJ Sokol Blovice Tyršova 270 33601 Blovice IČO: 49180461 DIČ: CZ49180461 ČÚ: 723392319/0800

XVI. všesokolský slet 2018

Kronika fotbal