| Hlavní stránka | Nejčtenější články | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

ZPRÁVY Z ŽUPY 2017/18

Rozpis volejbalové hřiště 2017/18

V sobotu 18. srpna 2018 proběhlo slavnostní zahájení 3. ročníku sportovních slavností Sportmánie 2018.
Vydáno dne 22. 08. 2018 (100 přečtení)

Myšlenka představit nejrůznější druhy sportu od těch tradičních po úplně nová odvětví a představit je tak veřejnosti, vznikla před dvěma lety v době konání olympiády v Riu.

Už během dopoledne se na náměstí Republiky konalo mistrovství Evropy v lukostřelbě pro hendikepované sportovce. Od 16:00 potom měli svůj půlhodinový blok vystoupení Sokolové z plzeňské župy. Divákům zde byly představeny některé sletové skladby, většinou ve zkrácené úpravě. My jsme do Plzně vyrazili už dopoledne, protože nejprve probíhaly nácviky s ostatními cvičenci.  Na náměstí jsme vystupovali s oběma dětskými skladbami – Děti, to je věc! a Cirkus. Ten celý program uzavíral a jako jediný byl předvedený úplně celý v nezkrácené podobě. Po skončení programu vyšel průvod Sokolů z náměstí k Plaze, za kterou už probíhalo v amfiteátru další pokračování slavnostního zahájení Sportmánie. V parku za Plazou jsou potom až do 26. srpna 2018 návštěvníkům představeny různé sporty, ráno jsou pořádány společné rozcvičky a pro děti jsou za absolvování 3xdeseti různých druhů sportů připraveny medaile.  Návštěva rozhodně stojí za to.

A my se s naším vystoupením, kdy opět představíme sletové skladby a ještě něco navíc, těšíme na návštěvníky Městských slavností, které se budou konat v sobotu 8. září 2018 opět v sokolovně.

Adresa
TJ Sokol Blovice Tyršova 270 33601 Blovice IČO: 49180461 DIČ: CZ49180461 ČÚ: 723392319/0800

XVI. všesokolský slet 2018

Kronika fotbal