| Hlavní stránka | Nejčtenější články | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

Akademie sokolské župy Plzeňské
Vydáno dne 23. 10. 2018 (221 přečtení)

Akademie sokolské župy Plzeňské

V pátek 19. října 2018 se v Městské hale Lokomotiva konala akademie sokolské župy Plzeňské. Naše jednota se jí zúčastnila se všemi třemi hromadnými sletovými skladbami, které jsme u nás nacvičovali na XVI. Všesokolský slet, který se konal v červenci v Praze. V programu se představilo celkem devět z jedenácti sletových skladeb, dále pak vystoupili sportovní gymnasté ze Sokola Plzeň I, tanečníci akrobatického pouličního tanečního stylu breakdance a zápasníci v řecko-římském stylu, všichni z Plzně I. Akademie se konala u příležitosti oslav stého výročí vzniku naší samostatné republiky, ale slavilo se i 155 let trvání Sokola v Plzni.