| Hlavní stránka | Nejčtenější články | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

ZPRÁVY Z ŽUPY 2017/18

Rozpis volejbalové hřiště 2017/18

Lampióny prozářily Blovice
Vydáno dne 27. 10. 2018 (28 přečtení)

Lampióny prozářily Blovice

V pátek 26. října 2018 uspořádal Český svaz žen ve spolupráci s místním Sokolem Světluškový večer. Již před 18:00 hodinou se na náměstí začali scházet malí i velcí návštěvníci s lampióny, baterkami, lampičkami, lucerničkami či jinak svítícími předměty. Pořadatelé mezi tím rozmístili po trase pochodu sklenice se svíčkami, které měly cestu osvětlovat. Pak už se jen čekalo na stmívání. Aby čekání na tmu rychleji a příjemněji utíkalo, hrála k poslechu v Blovicích již velmi známá kapela Hájenka. Když se dal průvod do pohybu, bylo už dostatečně šero na to, aby lampióny a světýlka vynikly. Dlouhý průvod prošel za asistence městské policie z náměstí kolem kostela, pak ulicí 5. května až do sokolovny. Zde na všechny děti čekalo občerstvení v podobě špekáčků na opékání a pro všechny příjemné teplo ze dvou velkých ohňů a teplý čaj. Závěr akce obstaral malý ohňostroj, na který se všichni velmi těšili.

Akce se vydařila k velké spokojenosti návštěvníků i pořadatelů, oproti loňskému roku přálo i počasí.

Adresa
TJ Sokol Blovice Tyršova 270 33601 Blovice IČO: 49180461 DIČ: CZ49180461 ČÚ: 723392319/0800

XVI. všesokolský slet 2018

Kronika fotbal