| Hlavní stránka | Nejčtenější články | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

Rozpis volejbalové hřiště 2017/18

Odstartovaly sokolské závody ve všestrannosti
Vydáno dne 16. 12. 2018 (150 přečtení)

Odstartovaly sokolské závody ve všestrannosti

V sobotu 1. prosince 2018 se v plaveckém bazénu na Radbuze konalo první kolo plaveckých závodů, které se započítávají do závodů v sokolské všestrannosti (kromě plavání sem patří ještě gymnastika a atletika). Za naši jednotu se závodů účastnilo pět plavců. Byli to za mladší žáky I Jakub a Karel Krosnařovi, za mladší žáky II Pavel Hrubý, za starší žáky Radek Hrubý a za mladší žačky I Ivana Bystřická.  Všichni kromě Radka plavali závod na 25 metrů, starší žáci už plavou padesátku. A jak byli naši závodníci úspěšní? Velice. Získali jsme dvě zlaté medaile – Ivana Bystřická a Radek Hrubý, jednu stříbrnou – Pavel Hrubý a jeden bronz – Jakub Krosnař. Druhé kolo plaveckých závodů se koná na jaře.

Další fotografie: ODKAZ