| Hlavní stránka | Nejčtenější články | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

Pozvánka na dětský maškarní bál do sokolovny 26. ledna 2019
Vydáno dne 15. 01. 2019 (714 přečtení)

Pozvánka na dětský maškarní bál do sokolovny

V sobotu 26. ledna 2019 od 14:00 do 17:00 pořádá odbor sokolské všestrannosti maškarní bál pro děti. Po mnoha letech se tato akce koná opět v sokolovně. Po znovupřevzetí sálu blovickými Sokoly na jaře 2018 zde už úspěšně proběhlo několik akcí – Staročeské máje, posezení s Hájenkou nebo naposledy Mikulášská nadílka pro děti začátkem prosince. Dne 9. března se zde uskuteční i Ples sportovců, na kterém bude hrát známý plzeňský orchestr Miroslava Novotného. Samotný sál prošel rekonstrukcí a je i částečně nově vymalovaný, je zde i nové sociální zařízení.

Maškarní bál bude opět plný dětských písniček, soutěží a dobré zábavy. Opět bude připraveno domácí občerstvení. Masky mají vstup zdarma, dospělí zaplatí 50Kč, děti bez masek 10Kč.

Těšíme se s vámi všemi na viděnou!