Dětský maškarní bál v sokolovně
Vydáno dne 28. 01. 2019 (250 přečtení)

Dětský maškarní bál v sokolovně

V  sobotu 26. ledna 2019 uspořádal odbor sokolské všestrannosti maškarní bál pro děti. Po téměř desetileté přestávce se bál konal v sokolovně. V opraveném a krásně vyzdobeném sále se sešlo velké množství dětských masek se svými rodiči a prarodiči. Pro děti byl opět připravený bohatý program se spoustou písniček a soutěží. Některé disciplíny byly tradiční a léty ověřené, jako třeba překážková dráha, nošení pingpongového míčku na lžíci, hádání písniček z pohádek nebo koulovačka s papírovými koulemi a židličková. Některé soutěže byli zbrusu nové – foukání do bublin, hod míčků do obručí. Velkou legraci si děti užily s vystřelovacími papírovými konfetami a také při fandění svým rodičům a prarodičům při jejich soutěži. I ta byla letos novinková – soutěžící posouvali vpřed papírovou kouli pomocí zavěšených lžic. Všichni si při tom užili mnoho legrace.

Pro všechny bylo opět připraveno domácí pohoštění ve formě zákusků a dalších slaných i sladkých laskomin, teplých i studených nápojů. Samozřejmě nechyběla ani paní fotografka Supíková, která během bálu pořizovala fotografie, které budou jednou pro vždy připomínkou na příjemně strávené sobotní odpoledne.

Akce byla velmi úspěšná i díky štědrosti sponzorů. Poskytli prostředky na dárky a ceny pro děti. Byli to: město Blovice, Prominent, Arteo, pekařství Jílek, hotel Panský dům, květiny Brandl, Unibrick, Milena Hoffrichtrová, Ivan Bystřický. Velký dík také patří všem pomocníkům – ženám u baru, v šatně a u pokladny a všem dětským pomocníkům – klaunům a mušketýrovi.

Další foto zde: ODKAZ