Na Radbuze proběhly další plavecké závody
Vydáno dne 16. 02. 2019 (172 přečtení)

V sobotu 16. února 2019 se v bazénu plaveckého klubu Radbuza Plzeň konalo jarní kolo sokolských plaveckých závodů. Ty se spolu s gymnastikou a atletikou započítávají do závodů sokolské všestrannosti. První kolo plaveckých závodů se konalo 1. prosince 2018.

Ve druhém kole plavání reprezentovali naši jednotu 3 závodníci. Za kategorii mladších žákyň I to byla Ivana Bystřická a v kategorii mladších žáků I plavali Jakub a Karel Krosnařovi. Všichni plavali 25 metrů volným způsobem a všichni se umístili na stupních vítězů. Karel Krosnař skončil na 3. místě, Jakub Krosnař obsadil 2. místo a Ivana Bystřická vybojovala ve své kategorii 1. místo.

Všem moc děkujeme za reprezentaci TJ Sokol Blovice a gratulujeme.