Fotbalové soustředění - muži "A"
Vydáno dne 23. 02. 2019 (198 přečtení)

Zimní soustředění proběhlo ve dnech 7.-10.2.19, ve sportovním areálu chanovického klubu. Zúčastnilo se jej celkem 16 hráčů. Vícefázové tréninky byly zaměřeny především na rychlostní a silovou vytrvalost. Odehrávaly se nejen na přilehlém tréninkovém hřišti, ale též v blízkém zámeckém parku. Zpestřením poté byly dvě sobotní odpolední fáze: nejdříve spinning pod vedením zkušené lektorky a následné vyplavení laktátu v horažďovickém bazénu. Poděkování patří především vedoucímu týmu, panu Lubošovi Sýkorovi a jeho asistentovi, Kubovi Horovi. Oba poskytovali hráčům příkladný servis. Rád bych též poděkoval panu Karlu Prokopcovi a předsedovi oddílu, panu Heřmanovi i celému výboru, za pomoc i zabezpečení celého soustředění.

Tréninkový plán ZDE

Luboš HORVÁT, trenér