| Hlavní stránka | Rezervační systém | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

 
Cestovní příkaz TJ jednotný
Formuláře ke stažení

 
ZPRÁVY Z ŽUPY 2019
ZPRÁVY Z ŽUPY 2019

 
Rozpis volejbalové hřiště 2019

  Tenis Blovice
Tenis Blovice

  NH Blovice
NH Blovice

  Sokol Blovice
Chata břehPenzion Česká KanadaZarybněnostKunžakPenzion Jižní ČechyUbytování skupinyChaty rybník KomorníkChata KomorníkUbytováníSamota chalupaUbytování KomorníkJižní ČechyČeská Kanada chata

V sokolovně se konal Ples sportovců
Vydáno dne 21. 03. 2019 (421 přečtení)V sokolovně se konal Ples sportovců

Po mnoha letech Ples sportovců neprobíhal v Lidovém domě, ale ve zcela nově opraveném sále sokolovny. Vrátil se sem po mnoho desítkách let. A stálo to za to. Sál je kompletně vymalovaný, má nové osvětlení, je opět zprovozněný balkon a je zde nová opona. Na stolech jsou teď i úplně nové ubrusy a dekorace. Vše to dalo hodně práce a úsilí, ale dílo se podařilo. To ocenil každý, kdo na Ples sportovců v sobotu 9. března 2019 přišel.

U vchodu všechny vítala čestná stráž – chlapci v sokolských krojích s vlajkami, u vstupu do sálu pak krojovaná děvčata a chlapec. Přesně o osmé zahrál Taneční orchestr Miroslava Novotného slavnostní fanfáru a ples mohl oficiálně začít. Jako vždy náležel úvod slavnostnímu nástupu vlajek a krojovaných složek a hymna Lví silou. Poté všechny přítomné přivítal starosta města i Sokola Robert Zelenka. Nechybělo ani slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších sportovců za rok 2018. Byli to: za oddíl Juda František Vlčnovský, Jaroslav Kopal a František Havlíček, za oddíl kopané Jiří Šabata a Vladimír Chalupa, za národní házenou Kateřina Štenglová, za odbor všestrannosti Jan Vránek a Vojtěch Vrba a za oddíl tenisu Jan Tolar. Dále byla předána ocenění dlouholetým aktivním členům. Těmi byli: Věra Houdková, Rudolf Mencl, Zdeněk Zdráhal a Karel Janko. Tradičně se přeje i jubilantům. V letošním roce se jedná o Boženu Šlajerovou, Marii Sýkorovou, Ivana Bystřického a Karla Prokopce. Všichni obdrželi pamětní listy, květinu a malou pozornost.

Odbor sokolské všestrannosti si také připravil překvapení – přehlídku dresů a cvičebních úborů z různých sletů i spartakiád. Přehlídka byla rozdělena do tří částí a vyplňovala tak přestávky mezi tanečními sériemi. V ukázkách se předvedly i zcela nově ušité dresy mladšího žactva z roku 1948 a žen a dorostenek z roku 1926. Všechny je na tuto slavnostní příležitost nachystala paní Helena Vránková.

Velmi úspěšná byla i dámská volenka.

Taneční orchestr hrál úžasně, na parketě bylo stále plno, stejně tak i u baru. Návštěvníkům se ples velmi líbil a jsme rádi, že v nově opravené sokolovně budou probíhat i další sokolské akce, na které jste už teď všichni srdečně zváni.

Foto z akce: ODKAZCelá tisková zpráva | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Katalog ubytování hotely, penziony, motely, pensiony

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0