3. ročník Memoriálu Bohumíra Komorouse a Václava Miloty
Vydáno dne 19. 05. 2019 (181 přečtení)

3. ročník Memoriálu Bohumíra Komorouse a Václava Miloty (Fous, Piškot)

Od časných hodin se na blovickém  hřišti rozcvičovali a na své zápasy připravovali malí fotbalisté z Blovic, Spáleného Poříčí, Plzně Litic, Plzně Smíchova, Přeštic a Žákavy. V 8:00 proběhlo rozlosování do skupin a od 9:30 se začalo hrát. A to hned na čtyřech hřištích zároveň. Nejprve se ve skupinách hrálo každý s každým, potom se začalo hrát o umístění. Žáci měli svoje zápasy dlouhé 1x dvanáct minut, při remíze rozhodovalo pět penalt. Čekání mezi jednotlivými zápasy si fotbalisté krátili na mnoha lákadlech blovické sokolovny, jako je bike park, houpačky nebo cvičební prvky. Nejvíce se ale vydováděli na nafukovací skluzavce. Zde bylo neustále plno, jen se měnily barvy dresů, které se přišly pobavit nebo odcházely na další zápas. Nafukovací atrakce, stejně jako mnoho nádherných a atraktivních cen, byly dílem štědrosti sponzorů, kteří na tuto akci přispěli. Ceny týmům předávala paní Jaroslava Komorousová se synem Romanem a Josef Pražák za oddíl kopané. Celým dnem provázel a vše organizoval Karel Červenka(Braun), Patrik Žák(Bagio) a Tomáš Matoušek(Bobina).

Více foto zde: ODKAZ