Městské slavnosti 2019
Vydáno dne 04. 08. 2019 (293 přečtení)

Městské slavnosti 2019

Jak už se stalo na začátku září tradicí, budou se i v letošním roce konat městké slavnosti. První víkend po prázdninách zaplní náměstí opět pouť a bude se konat kulturní program. Letos se velká část slavností odehraje na zámku Hradiště, kde proběhnou barokní slavnosti s ohňostrojem. Jako obvykle se ale nemalá část akcí odehraje i v sokolovně. Už v pátek 6. září zde budena venkovním parketu taneční zábava. V sobotu 7. září už v dopoledních hodinách je připravený v areálu sokolovny program pro děti a od 13:00 hodin potom hlavní vystoupení. Na programu se stejnou měrou podílí taneční oddělení DDM, hudební škola a odbor všestrannosti. Po zhruba hodině a půl bude připravena pohádka pro děti a potom opět hudební vystoupení skupin New Style a Kohn.

Srdečně jste všichni zváni.