Pozvánka na sokolskou akademii
Vydáno dne 24. 02. 2020 (157 přečtení)

Akce kvůli mimořádným opatřením zrušena, o případném náhradním termínu budeme včas informovat.

Ve čtvrtek 26. března 2020 se v sále v sokolovně bude konat další tradiční sokolská akademie, kterou pořádá odbor všestrannosti. Začátek akce, na které nebudou chybět už léty prověřená čísla, ale i úplné novinky nebo vystoupení hostů z Plzně, bude v 17:00 hodin. Kromě již zmiňovaného se návštěvníci mohou těšit na tradiční nástup krojovaných složek s prapory a na výstavku k činnosti odboru všestrannosti za rok 2019.

Všichni jsou srdečně zváni.

akademie