Staročeské máje letos nebudou
Vydáno dne 27. 04. 2020 (214 přečtení)

Na letošní rok v květnu odbor sokolské všestrannosti plánoval po dvouleté odmlce uspořádat Staročeské máje. Seznámili jsme o tom i blovickou veřejnost v březnových Blovických novinách. Zde byl také nastíněn předpokládaný průběhem májů. Bohužel kvůli nastalé situaci se musí i tato akce zrušit. Už se moc těšíme, až se vše opět změní k lepšímu a my vás budeme moct zase pozvat na některou z našich tradičních nebo třeba i zcela nových akcí.