Noc sokoloven 2020 v Blovicích
Vydáno dne 26. 05. 2020 (188 přečtení)

Tradiční Noc sokoloven je další z celé řady akcí, kterou se Česká obec sokolská rozhodla uspořádat po rozvolnění vládních opatření.  Letos je možné uspořádat tuto akci ve dvou termínech. Naše jednota se jí zúčastní v pátek 12. června 2020. Bude to už potřetí, kdy se do této akce zapojíme. V tento den je možné otevřít sokolovny pro širokou veřejnost, mohou se pořádat besedy, výstavy, sportovní a společenské akce, komentované prohlídky sokoloven a další. Tématem pro letošní rok je znak Sokola. Je možné ho zpracovat nebo ztvárnit tradičním i zcela novým a netypickým způsobem.

Odbor sokolské všestrannosti při této příležitosti připravuje posezení u táboráku. Během opékání uzenin se účastníci mohou zapojit do různých sportovních aktivit v areálu sokolovny a pokusí se o netradiční ztvárnění sokolského znaku. Sraz v 17:00 hodin v sokolovně.