Vzpomínka na Ivana
Vydáno dne 12. 10. 2020 (26 přečtení)

Na Blovickém hřbitově se v neděli 21.9.2020 sešli zástupci Města Blovice v čele se starostou Robertem Zelenkou a členové výboru TJ Sokol Blovice v čele se starostou Karlem Prokopcem, aby se společně poklonili a uctili  památku „bratra“, kamaráda Ivana Bystřického, který nás právě před rokem v tento den navždy opustil.

Ivan dlouhá léta neúnavně pracoval jak pro Blovickou TJ Sokol, tak i pro naše město. Byl vždy ochotný pomoci a připraven věnovat svůj čas pro rozkvět města i Sokola. V našich srdcích bude navždy.

Čest jeho památce

Za Město Blovice a TJ Sokol Blovice