| Hlavní stránka | Rezervační systém | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

 
Cestovní příkaz TJ jednotný
Formuláře ke stažení

 
ZPRÁVY Z ŽUPY 2019
ZPRÁVY Z ŽUPY 2019

 
Rozpis volejbalové hřiště 2019

  Tenis Blovice
Tenis Blovice

  NH Blovice
NH Blovice

  Sokol Blovice
Chata břehPenzion Česká KanadaZarybněnostKunžakPenzion Jižní ČechyUbytování skupinyChaty rybník KomorníkChata KomorníkUbytováníSamota chalupaUbytování KomorníkJižní ČechyČeská Kanada chata

Big Beer - Drebin´s team 3:2 (0:1)
Vydáno dne 12. 06. 2007 (1896 přečtení)



Big Beer - Drebin´s team 3:2 (0:1)
10.6.2007 - 14:30


Zpráva o utkání:

Do tohoto zápasu již nenastoupil Honza Neuberk, kterého po prvním zápase zlobilo pochroumané koleno, ale přesto jsme měli, alespoň co do počtu, velkou převahu. Soupeř totiž dorazil pouze v šesti lidech a z toho někteří přijeli na zápas mírně "rozesmátí" po oslavě "štanda". Možná že kombinace nízkého počtu hráčů soupeře, jejich stavu a vidiny jediného bodu k záchraně, přispělo k vlažnějšímu 1.poločasu. A aby toho nebylo málo, tak nám soupeř, k velké radosti hráčů Autobahnu, nadělil v 5.minutě banána na rozkoukání, když se jim podařilo najít nekryté místo mezi mýma nohama. Soupeř měl ještě několik dalších šancí, které se nám ale podařilo odvrátit. Šance se ale rodily i na opačné straně hřiště. Rád bych zde teď vysekl poklonu především brankáři soupeře - "Kočičovi", který je v našem městě známý především z působení v konkurenčním mužstvu Tahouni. Kočič před zápasem sice upozorňoval na svůj stav a snažil se degradovat svoje umění, ale některé jeho zákroky byly srovnatelné i s Petrem Čechem. Obzvláště zákrok, který vytáhl proti O.Lajblovi, kdy po křížné přihrávce dokázal vyrazit míč, mířící po zemi do jeho svatyně, byl fantastický. Naneštěstí tento zákrok nebyl jediný a Kočič ničil po celý poločas sebevědomí našeho týmu výborným reflexem.

V poločase jsem se snažil poradit našim střelcům, aby na Kočiče stříleli po zemi. V prvním polořase sice ukázal skvělý reflex, ale na druhou stranu nazančil, že jeho problémem bude odhad trajektorie míčů pomalu letících vzduchem a že ani na zem se moc nechce. I přes tyto rady se skóre delší dobu nezměnilo a Kočič stále čaroval. Ale i malé děti znají z pohádek, že každá kletba se dá prolomit. Stejně tak Kočičovo čáry přestaly fungovat. Suchý vystřelil od postranní čáry střelu, která byla sice prudká, ale přesto z dost velkého úhlu a dálky. Kočič střelu kontroloval pohledem a ta se k překvapení všech a naší velké radosti odrazila od tyče do brány. 1:1 znamenalo náš postup, jenže ještě se mělo hrát ještě několik minut. Horko nám bylo hlavně ve chvíli kdy jsem podcenil střelu soupeře a vyrazil jí jen k nohám soupeřova hráče. Ten mi skvěle udělal kličku do středu brány, ale pak zcela nepochopitelně minul ze 2 metrů prázdnou branku. V tento moment si mohli hráči Autobahnu objednat černé pivo, obzvlášt když po několika okamžicích prostřelil nechytatelnou bombou R.Větrovec gólmana soupeře a vedli jsme 2:1. Před koncem ještě Švehla po rychlém brejku oklamal Kočiče kličkou a zvýšil na 3:1. Do konce zápasu již mnoho nechybělo a náš tým polevil v koncentraci. Proto se dostal do vážnějších šancí i soupeř. Při první akci sem ukázal, že hýždě nemusí mít člověk pouze k sezení a sedací částí mého těla jsem vyškrábnul nebezpečnou střelu na roh. Bohužel po rohu přišel tak jako tak gól, kdy Loula nestačil uhnout střele z první, lehce ji tečoval a střela poté přeletěla nad mým ramenem a zastavila se až v síti 3:2 tak zápas i skončil a náš tým oslavil další víkendové vítězství a s tím i záchranu v nejvyšší plzeňské soutěži.

Nakonec bych rád ještě napsal že si vážím všech hráčů, kteří nám v konci sezóny pomohli zachránit soutěž. Vím, že hraní fotbalu je pouze koníček a že každý má nějakou další povinnost a prioritu. Někdo staví dům, jiný se o víkendech věnuje rodině. Proto ještě jednou velké díky všem hráčům, kteří si utrhli kus času za svého volna, místo svých povinností jeli na fotbal a pomohli našemu týmu v setrvání v soutěži i pro příští sezónu.

 

Sestava: Dolák - Havela, Loula, Matoušek, Větrovec - Suchý, Švehla, Neuberk, Lajbl, Fiala.


Branky: Suchý, Větrovec, Švehla



Celá tisková zpráva | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Katalog ubytování hotely, penziony, motely, pensiony

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0