| Hlavní stránka | Rezervační systém | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

 
Cestovní příkaz TJ jednotný
Formuláře ke stažení

 
ZPRÁVY Z ŽUPY 2019
ZPRÁVY Z ŽUPY 2019

 
Rozpis volejbalové hřiště 2019

  Tenis Blovice
Tenis Blovice

  NH Blovice
NH Blovice

  Sokol Blovice
Chata břehPenzion Česká KanadaZarybněnostKunžakPenzion Jižní ČechyUbytování skupinyChaty rybník KomorníkChata KomorníkUbytováníSamota chalupaUbytování KomorníkJižní ČechyČeská Kanada chata

Výsledky Blovického memoriálu
Vydáno dne 19. 07. 2007 (2207 přečtení)



 

Skupina A

Indoss "B"              Splávek                            2:0

FC Area                 Czech made                     2:1

Regina                   Záhoří                              0:2

Indoss "B"              Tullamore dew                  1:1

Splávek                  Czech made                     0:1

FC Area                 Regina                             1:1

Záhoří                    Tullamore dew                  1:2

Indoss "B"              Czech made                     2:2

Splávek                  Regina                             0:0

FC Area                 Záhoří                              1:1

Czech made           Tullamore dew                  4:0

Indoss "B"              Regina                             3:1

Splávek                  Záhoří                              1:5

FC Area                 Tullamore dew                  2:0

Czech made           Regina                             3:0

Indoss "B"              Záhoří                              1:3

Splávek                  Tullamore dew                  3:3

Indoss "B"              FC Area                           6:0

Czech made           Záhoří                              1:0

Regina                   Tullamore dew                  2:4

Splávek                  FC Area                           0:6

 

1.Czech Made        6        4        1        1        12:4   13

2.Indoss "B"            6        3        2        1        15:7   11

3.FC Area              6        3        2        1        12:9   11

4.Záhoří                 6        3        1        2        12:6   10

5.Tullamore Dew     6        2        2        2        10:13  8

6.Regina                 6        0        2        4        4:13   2

7.Splávek               6        0        2        4        4:17   2

 

Skupina B

Tahouni                  The Wings                        3:2

Vesmírní lidé          Nám je to jedno                 2:4

MEA stars              FC Santos                        4:2

Tahouni                  Blovice dorost                   0:1

The Wings              Nám je to jedno                 0:4

Vesmírní lidé          MEA stars                        0:1

FC Santos              Blovice dorost                   0:0

Tahouni                  Nám je to jedno                 0:0

The Wings              MEA stars                        0:1

Vesmírní lidé          FC Santos                        0:4

Nám je to jedno       Blovice dorost                   3:0

Tahouni                  MEA stars                        3:1

The Wings              FC Santos                        0:5

Vesmírní lidé          Blovice dorost                   0:1

Nám je to jedno       MEA stars                        6:1

Tahouni                  FC Santos                        0:3

The Wings              Blovice dorost                   0:3

Tahouni                  Vesmírní lidé                    3:0

Nám je to jedno       FC Santos                        0:0

MEA stars              Blovice dorost                   0:1

The Wings              Vesmírní lidé                    2:5

 

1.Nám je to jedno    6        4        2        0        17:3   14

2.Blovice dorost      6        4        1        1        6:3     13

3.FC Santos           6        3        2        1        14:4   11

4.Tahouni               6        3        1        2        9:7     10

5.MEA stars           6        3        0        3        8:12   9

6.Vesmírní lidé        6        1        0        5        7:15   3

7.The Wings           6        0        0        6        4:21   0

 

Skupina C

Big Beer                 Lesing plus                       2:0

FC Bodlo                EUROVERLAG                 1:2

Do autu                  Exmet Plzeň                     0:0

Big Beer                 SK Starý Plzenec              1:1

Lesing plus             EUROVERLAG                 2:0

FC Bodlo                Do autu                            1:1

Exmet Plzeň            SK Starý Plzenec              0:1

Big Beer                 EUROVERLAG                 0:1

Lesing plus             Do autu                            3:0

FC Bodlo                Exmet Plzeň                     1:1

EUROVERLAG       SK Starý Plzenec              0:2

Big Beer                 Do autu                            5:0

Lesing plus             Exmet Plzeň                     1:1

FC Bodlo                SK Starý Plzenec              0:1

EUROVERLAG       Do autu                            3:0

Big Beer                 Exmet Plzeň                     1:0

Lesing plus             SK Starý Plzenec              2:4

Big Beer                 FC Bodlo                          1:0

EUROVERLAG       Exmet Plzeň                     3:0

Do autu                  SK Starý Plzenec              1:4

Lesing plus             FC Bodlo                          7:1

 

1.SK Starý Plzenec 6        5        1        0        13:4   16

2.Big Beer              6        4        1        1        10:2   13

3.EUROVERLAG    6        4        0        2        9:5     12

4.Lesing plus          6        3        1        2        15:8   10

5.Exmet Plzeň         6        0        3        3        2:7     3

6.FC Bodlo             6        0        2        4        4:13   2

7.Do autu               6        0        2        4        2:16   2

 

Skupina D

Čespo 21               Marihuana tým                  5:0

Zdemyslice             Chlum                              2:0

1.FC Kamensko      FC Prodáno                      3:0

Čespo 21               Střížovice                         5:0

Marihuana tým        Chlum                              2:1

Zdemyslice             1.FC Kamensko                1:3

FC Prodáno            Střížovice                         3:2

Čespo 21               Chlum                              2:0

Marihuana tým        1.FC Kamensko                1:1

Zdemyslice             FC Prodáno                      5:0

Chlum                     Střížovice                         2:1

Čespo 21               1.FC Kamensko                2:0

Marihuana tým        FC Prodáno                      1:2

Zdemyslice             Střížovice                         3:3

Chlum                     1.FC Kamensko                1:1

Čespo 21               FC Prodáno                      1:0

Marihuana tým        Střížovice                         3:0

Čespo 21               Zdemyslice                       2:0

Chlum                     FC Prodáno                      2:6

1.FC Kamensko      Střížovice                         3:1

Marihuana tým        Zdemyslice                       2:0

 

1.Čespo 21             6        6        0        0        17:0   18

2.1.FC Kamensko   6        3        2        1        11:6   11

3.Marihuana tým     6        3        1        2        9:9     10

4.FC Prodáno         6        3        0        3        11:14  9

5.Zdemyslice          6        2        1        3        11:10  7

6.Chlum                  6        1        1        4        6:14   4

7.Střížovice            6        0        1        5        7:19   1

 

Skupina E

JM tým                   FC Jamajka                      5:1

FC Inter                  Superneck                        1:0

FK Kročehlavy        FC TBC                            1:0

JM tým                   3 promile                          3:0

FC Jamajka            Superneck                        0:3

FC Inter                  FK Kročehlavy                  0:1

FC TBC                  3 promile                          1:4

JM tým                   Superneck                        1:0

FC Jamajka            FK Kročehlavy                  1:6

FC Inter                  FC TBC                            2:0

Superneck              3 promile                          2:1

JM tým                   FK Kročehlavy                  2:0

FC Jamajka            FC TBC                            1:1

FC Inter                  3 promile                          0:0

Superneck              FK Kročehlavy                  1:0

JM tým                   FC TBC                            2:2

FC Jamajka            3 promile                          0:3

JM tým                   FC Inter                           2:1

Superneck              FC TBC                            2:0

FK Kročehlavy        3 promile                          0:3

FC Jamajka            FC Inter                           1:3

 

1.JM tým                6        5        1        0        15:4   16

2.Superneck           6        4        0        2        8:3     12

3.3 promile             6        3        1        2        11:6   10

4.FC Inter               6        3        1        2        7:4     10

5.FK Kročehlavy      6        3        0        3        8:7     9

6.FC TBC               6        0        2        4        4:12   2

7.FC Jamajka         6        0        1        5        4:21   1

 

Osmifinále:

SK Starý Plzenec: FC Santos      1:0

Indoss "B":3 promile                    2:0

Čespo 21: EUROVERLAG          2:0

FC Area: Nám je to jedno            2:1

Czech made: Marihuana tým        5:0

Blovice dorost: Superneck           0:2

1.FC Kamensko: Big Beer           0:2

Lesing plus: JM tým                    1:1 (pk 4:5)

 

Čtvrtfinále:

SK Starý Plzenec: Indoss "B"       0:2

Čespo 21: FC Area                     2:2(pk 6:7)

Czech made: Superneck              1:2

Big Beer: JM tým                        0:0(pk 0:3)

 

Semifinále:

Indoss "B": FC Area                    0:2

Superneck: JM tým                     1:1(pk 1:4)

 

O 3.místo
Indoss "B": Superneck                 (pk 5:3)

Finále:

FC Area: JM tým                        1:3

 

 

Tabulka střelců:

Jméno

Mužstvo

kolo

součet

1.

2.

3.

4.

5.

6.

1/8

1/4

1/2

fin.

Porada

FC Area

1

1

.

1

.

4

1

.

1

1

10

Sýkora

Lesing plus

.

1

.

.

2

4

1

.

.

.

8

Švec

Záhoří

2

1

.

2

2

.

.

.

.

.

7

Řepka

Czech made

1

1

1

1

1

.

2

.

.

.

7

Egrmayer

Čespo 21

.

3

1

.

1

.

1

1

.

.

7

Nádrazský

JM tým

3

1

.

1

1

.

.

.

.

.

6

Drohobetský

Nám je to jedno

1

1

.

1

2

.

1

.

.

.

6

Němec

Czech made

.

.

.

2

1

1

2

.

.

.

6

Novotný

FC Santos

1

.

1

1

2

.

.

.

.

.

5

Tančouz

FC Santos

1

.

2

1

1

.

.

.

.

.

5

Smazal

Nám je to jedno

1

2

.

1

1

.

.

.

.

.

5

Klaisner

FC Inter

1

.

2

.

1

1

.

.

.

.

5

Nekola

1.FC Kamensko

2

1

.

.

1

1

.

.

.

.

5

Sovík

Čespo 21

.

2

.

1

.

1

.

1

.

.

5

Balvín

Marihuana tým

.

1

.

1

1

2

.

.

.

.

5

Beránek

3 promile

.

1

1

.

.

3

.

.

.

.

5

Zach

Indoss

.

.

.

1

.

2

1

1

.

.

5

Houdek

SK Starý Plzenec

.

1

.

1

1

1

.

.

.

.

4

Hora

Superneck

.

.

.

1

.

1

1

1

.

.

4

Dobrák

Zdemyslice

.

.

3

1

.

.

.

.

.

.

4

Henait

FC Prodáno

.

2

.

.

.

2

.

.

.

.

4

Polívka

JM tým

1

1

.

1

.

.

.

.

.

1

4

Davídek

JM tým

.

.

1

.

.

1

.

.

1

1

4

 

 

 

 



Celá tisková zpráva | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Katalog ubytování hotely, penziony, motely, pensiony
eşya depolama şehirler arasi nakliyat ücretleri uluslararası evden eve nakliyat Gebze evden eve nakliyat
gold escort hatun adana escort çukurova escort seyhan escort yüreğir escort adıyaman escort besni escort gölbaşı escort kahta escort afyon escort bolvadin escort dinar escort sandıklı escort aksaray escort eskil escort gülağaç escort ortaköy escort amasya escort merzifonescort suluova escort taşova escort ankara escort çankaya escort keçiören escort yenimahalle escort antalya escort alanya escort kepez escort muratpaşa escort ardahan escort çıldır escort göle escort hanak escort artvin escort arhavi escort borçka escort hopa escort aydın escort efeler escort nazilli escort söke escort balıkesir escort altıeylül escort edremit escort karesi escort bartın escort amasra escort kurucaşile escort ulus escort bayburt escort aydıntepe escort demirözü escort bilecik escort bozüyük escort osmaneli escort söğüt escort bursa escort gerede escort göynük escort mudurnu escort çanakkale escort biga escort çan escort gelibolu escort çankırı escort çerkeş escort ılgaz escort şabanözü escort çorum escort alaca escort osmancık escort sungurlu escort diyarbakır escort bağlar escort kayapınar escort yenişehir escort düzce escort akçakoca escort gölyaka escort kaynaşlı escort edirne escort ipsala escort keşan escort uzunköprü escort erzincan escort refahiye escort tercan escort üzümlü escort erzurum escort aziziye escort palandöken escort yakutiye escort eskişehir escort odunpazarı escort sivrihisar escort tepebaşı escort gaziantep escort nizip escort şahinbey escort şehitkamil escort giresun escort bulancak escort espiye escort tirebolu escort gümüşhane escort kelkit escort kürtün escort şiran escort hatay escort antakya escort defne escort iskenderun escort ısparta escort eğirdir escort şarkikaraağaç escort yalvaç escort istanbul escort bağcılar escort esenyurt escort küçükçekmece escort izmir escort bornava escort buca escort karabağlar escort kahramanmaraş dulkadiroğlu elbistan onikişubat karabük eskipazar safranbolu yenice karaman ayrancı ermenek sarıveliler kars kağızman sarıkamış selim kastamonu cide taşköprü tosya kayseri kocasinan melikgazi talas kilis elbeyli musabeyli polateli kırıkkale delice keskin yahşihan kırklareli babaeski lüleburgaz vize kırşehir çiçekdağı kaman mucur kocaeli darıca gebze izmit konya escort karatay escort meram escort selçuklu escort kütahya escort gediz escort simav escort tavşanlı escort malatya escort battalgazi escort doğanşehir escort yeşilyurt escort manisa escort akhisar escort yunusemre escort mardin escort artuklu escort kızıltepe escort midyat escort muğla bodrum escort fethiye escort milas escort nevşehir escort avanos escort gülşehir escort ürgüp escort nevşehir masaj avanos masaj gülşehir masaj ürgüp masaj niğde escort bor escort çiftlik escort ulukışla escort ordu escort altınordu escort fatsa escort ünye escort osmaniye escort bahçe escort düziçi escort kadirli escort sakarya escort adapazarı escort akyazı escort serdivan escort samsun escort atakum escort bafra escort ilkadım escort sinop escort ayancık escort boyabat escort gerze escort sivaslı escort şarkışla escort suşehri escort yıldızeli escort tekirdağ escort çerkezköy escort çorlu escort süleymanpaşa escort tokat escort erbaa escort niksar escort turhal escort trabzon escort akçaabat escort araklı escort ortahisar escort uşak escort banaz escort eşme escort sivaslı escort van escort erçiş escort ipekyolu escort tuşba escort yalova escort altınova escort çiftlikköy escort çınarcık escort yozgat escort akdağmadeni escort sorgun escort yerköy escort zonguldak escort çaycuma escort devrek escort ereğli escort

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0