Okresní přebory jednotlivců v Blovicích
Vydáno dne 29. 04. 2009 (1341 přečtení)

Okresní přebory jednotlivců v Blovicích

V sobotu 25.4. se na blovických tenisových dvorcích uskutečnil Okresní přebor  dospělých v tenise. Zúčastnilo se 17 mužů a 5 žen. Především účast v kategorii mužů nás mile překvapila. Škoda jen, že se nedostavili naši loňští dorostenci, kteří v pátek večer navštívili Apriáles a nechtělo se jim z postele. Po losování jsme byli trochu zklamáni tím, jak se nám povedlo vylosovat domácí hráče, ale protože v tenise se při losování nepodvádí, tak to vyšlo, jak to vyšlo. Lukáš Mencl v jediném předkole, Michal Dolejš proti nasazené dvojce, zbývající blovičtí proti sobě. Podobně to dopadlo v kategorii žen. Opět dvě hráčky z Blovic v prvním kole spolu. Tam jsme se ale mohli utěšovat tím, že máme jistou finalistku. Do finále nakonec postoupila Tereza Kozáková, tam na svou soupeřku již nestačila.

V mužích podle očekávání vypadl v první kole Michal Dolejš a zápase domácích porazil Jarda Kratochvíl Pavla Tolara. Lukáš Mencl si v předkole poradil hladce s mladším bratrem známého advokáta a manžela celebrity, a v prvním kole porazil nasazenou jednotku Václava Houšku z Nepomuka. Po dalších dvou výhrách se probojoval do finále. To však už bylo nad jeho síly. Vše si vynahradil ve čtyřhrách, kde získal titul okresního přeborníka.

Vše ostatní v přiložených pavoucích nebo na stránkách www.cztenis.cz

Všem našim hráčům patří dík výboru TK za dobrou reprezentaci.

VÝSLEDKY:

Okresní přebor ženy