Výsledky tenisových družstev Sokola Blovice
Vydáno dne 16. 06. 2009 (1334 přečtení)

Výsledky tenisových družstev Sokola Blovice

Do letošního ročníku Oblastního přeboru družstev v tenise jsme postavili dva týmy. Áčko s jednoznačným cílem postoupit, béčko s tím, aby nebylo poslední. Přesto, že do konce soutěže zbývá ještě jedno kolo, plánované úkoly jsou splněny.? A? tým si poradil s prvními dvěma soupeři velice snadno a jak Klatovům, tak v derby blovickému béčku nedal šanci.  V obou zápasech zvítězil 9 : 0. K rozhodujícímu zápasu do Karlových Varů museli jet naši hráči dvakrát, neboť poprvé je za stavu 3:3 vyhnal z kurtů déšť. Dohrávku v náhradním termínu zvládli a zvítězili 5:4. Před posledním zápasem se zatím posledním Nepomukem tak mají zajištěno první místo v  tabulce.

Béčko, prohrálo v prvním kole ve Varech 2:7, pak podlehlo v derby 0:9 a ve třetím kole porazilo doma Nepomuk poměrně hladce a překvapivě 7:2. V posledním zápase podlehlo jen těsně 4:5 Klatovům. Je tedy čtvrté v vzhledem k vítězství ve  vzájemnému zápase s Nepomukem nemůže být již předstiženo.

Výbor TK Sokol děkuje všem hráčům, kteří se podíleli na reprezentaci klubu, a blahopřeje týmu pod vedením Mgr. Lukáše Mencla k postupu.

Více informací: ODKAZ

Upozorňujeme všechny tenisty, že již dávno uplynula doba na zaplacení oddílových příspěvků .  Je smutné, že mezi nezaplacenými jsou i registrovaní hráči a člen výboru.

Prosíme o zaplacení co nejdříve.