Tenis - informace pro členy
Vydáno dne 26. 03. 2010 (1166 přečtení)

Upozornění pro členy tenisového klubu Sokol Blovice

O víkendu byly vyměněny zámky v tenisovém areálu. V současné době je situace taková, že všechny staré klíče jsou nefunkční. Pro vstup na kurty, do pánské šatny, dámské šatny a na kurt číslo 4 platí JEDEN univerzální klíč. Těchto klíčů bylo vyrobeno dostatečné množství a budou vydávány členům TK  po zaplacení členských příspěvků, proti záloze 100 Kč. V případě více členů klubu z jedné rodiny bude vydán do jedné rodiny jeden klíč. Klíče jsou očíslovány a tak nebude problém zjistit, kdo komu klíč půjčil. Kdo nezaplatí příspěvky, klíč nedostane.

V případě zahájení brigád na dvorcích, bude areál odpoledne odemčen, aby se mohlo začít válcovat. Brigády v případě příznivého počasí jsou otázkou několika dní. Na brigádě bude možno zaplatit členské příspěvky a vyzvednout si klíč.

Informace nejen pro členy TK, ale i pro případné zloděje !!!

Po vloupání do objektu v únoru letošního roku,byly do oken znovu instalovány nerozbitné folie, vyměněny zámky ve dveřích, a v klubovně nainstalováno bezpečnostní zařízení, napojené na sirénu a mobilní telefony členů výboru. Odkódovat toto zařízení má možnost pouze několik vybraných členů výboru. Z toho plyne, že pokud by si od členů výboru půjčil klíč např. rodinný příslušník, který nebude znát kód a vejde do klubovny - spustí alarm.

Termínová listina: ODKAZ