Sokolská akademie ve středu 9. dubna 2014 od 17:00 hod. v Lidovém domě
Vydáno dne 03. 04. 2014 (1653 přečtení)

Rok se s rokem sešel a sokolové už opět chystají program svého každoročního veřejného cvičení, pro které se vžil název akademie. I letos se bude konat v Lidovém domě, a to ve středu 9. dubna 2014 od 17:00 hod. Sokolové sice na minulé akademii představili svoji vizi, že se další vystoupení budou konat stylově v sále sokolovny, nakonec však museli od tohoto plánu upustit. Splnit se ale sokolům podařil jejich jiný sen - mít opět svoji slavnostní vlajku. Ta originální je uložena v muzeu a je stále ještě k vidění na výstavě "Ve zdravém těle zdravý duch". Replika byla zhotovena v loňském roce i za přispění blovické veřejnosti. Sbírka na vlajku byla vyhlášena právě na minulé akademii. Na té letošní bude replika slavnostní vlajky představena návštěvníkům.

A na co se diváci mohou těšit? Na akademii vystoupí cvičenci sokolské všestrannosti od nejútlejšího věku se svými rodiči, větší děti, starší žáci - ti všichni předvedou cvičení na nářadí, dále orientální tanečnice, představí se zumba, aerobik, jako hosté judo, taneční skupina Scandall, mažoretky, svoje gymnastická cvičení představí nejmladší žákyně a mladší žáci, opět se představí předtančení Česká beseda. V průběhu programu je pro návštěvníky připraveno ještě jedno vystoupení - překvapení.

Program je jako vždy bohatý a pestrý a každý si jistě najde něco, co bude podle jeho gusta. Srdečně tedy zveme všechny občany našeho města a okolí, aby se přišli podívat, ocenit předvedené výkony a povzbudit cvičence v jejich dalším úsilí.

Akademie 2013: ►ODKAZ

Akademie 2012: ►ODKAZ

Staré dobové video - použij►TENTO odkaz

A ještě pár fotek - AKADEMIE 1985

Akademie 85 13
 Akademie 85   14
Akademie 85 14
Sem vložte příslušný text včetně HTML syntaxe nebo v případě nevyužití této části vše vymažte - tedy včetně tohoto textu!