Turisté absolvovali svoji tradiční Novoroční Šlápotu
Vydáno dne 12. 01. 2021 (209 přečtení)

slapota 01

Jak už se v Blovicích stalo zvykem, místní turisté se sešli po svátečním novoročním obědě, aby se společně prošli po okolí našeho města. Akci organizuje odbor sokolské všestrannosti a je mezi turisty velmi oblíbená. O tom svědčí i fakt, že se i v této komplikované době sešlo 21 zájemců o novoroční procházku. Během cesty dodržovali všechna platná vládní opatření, dokonce ani společná fotografie účastníků letos nevznikla.

Trasa je už léty osvědčená: Blovice – Zdemyslice – Seč – Blovice. Letos byla procházka ochuzena a společné posezení v Seči v hospodě nebo v restauraci Na nádrží v Blovicích. To ale turistům vůbec dojem z procházky nezkazilo. A protože přálo i počasí, vycházka se maximálně vydařila. Dokonce podnítila chuť účastníků k další vycházce. Ta se tedy uskuteční hned 6. února.

za TJ Sokol Blovice V. Cuplová

slapota 01slapota 02slapota 03slapota 04slapota 05slapota 06slapota 07slapota 08

Fotografie jsou umístěny i na galerii Sokola Blovice na Rajčeti.