Zumba v roce 2020
Vydáno dne 10. 02. 2021 (144 přečtení)

ZUMBA Blovice v roce 2020 nadále pokračovala ve své činnosti s lektorem Alešem Mandausem každé pondělí od 19:00 hodin. Cvičení se těšilo velké přízni cvičenek. Scházíme se v zimních měsících v tělocvičně ZŠ a jakmile to počasí dovolí na venkovním hřišti házené v Sokolovně v Blovicích.

S ohledem na omezení v době pandemie se snížil možný počet hodin ZUMBY v jarních měsících a pak v září jsme si zatím zatančili naposledy. Věřím, že rok 2021 bude lepší.

Za Blovickou ZUMBU

Blanka Šlemendová