| Hlavní stránka | Rezervační systém | Odkazy | Nejlevnější obědy Blovice | Ubytovna | Vyhledávání | Výbor TJ Sokol Blovice | Kontakt |

 
Cestovní příkaz TJ jednotný
Formuláře ke stažení

 
ZPRÁVY Z ŽUPY 2019
ZPRÁVY Z ŽUPY 2019

 
Rozpis volejbalové hřiště 2019

  Tenis Blovice
Tenis Blovice

  NH Blovice
NH Blovice

  Sokol Blovice
Chata břehPenzion Česká KanadaZarybněnostKunžakPenzion Jižní ČechyUbytování skupinyChaty rybník KomorníkChata KomorníkUbytováníSamota chalupaUbytování KomorníkJižní ČechyČeská Kanada chata

Sokolské prameny- soutoky
Vydáno dne 13. 04. 2021 (171 přečtení)

pramenyI v letošním roce připravila ČOS další ročník turistické akce Sokolské prameny. Vzhledem k celé řadě omezení pohybu občanů byla tentokrát akce trochu připravena a pozměněna. Není nutné cestovat k pramenům řek potoků, ale stačí navštívit jakýkoliv soutok. To je možné i přímo u nás v Blovicích nebo blízkém okolí. Pokud se budete chtít do akce zapojit, všechny podrobnosti najdete v textu níže. Jestli se nechcete při procházkách fotit, stačí jen tak pro radost do přírody na procházku vyrazit. Jestli budete mít zájem, pošlete nám svoje fotografie a my je zveřejníme alespoň na sokolských stránkách.

Za odbor všestrannosti V. Cuplová

 

Sokolské prameny - jarní výzva

Vážené sestry, vážení bratři, přátelé pobytu v přírodě,
Začíná jaro, čas probouzení přírody a ideální doba k návštěvám pramenů řek. S ohledem na současné vládní omezení pohybu mimo obce či okresy jsme se rozhodli aktuálně trochu změnit náplň našeho projektu.
Vzhledem k epidemické situaci vás vyzýváme k výletům k soutokům potoků, říček či řek. Sídla byla budována právě u nich a tak by pro nikoho neměl být problém „najít ten svůj soutok“.
Vydejte se k soutoku a pořiďte nějaké zajímavé fotografie. Samozřejmě chceme fotografii účastníků akce u soutoku ideálně se sokolskou symbolikou. A když přidáte také fotku nějaké zajímavosti v okolí, budeme rádi. Může to být například most, nebo zajímavá socha, brod, přívoz atd.
Vaše fotografie a zážitky z výletů k soutokům nám posílejte v termínu 26. 3. - 21. 6. Těšíme se na ně.
Soutoky s největší pravděpodobností najdete i v katastru vaší obce, takže bude možné se pro řadu z vás zúčastnit i v době omezení pohybu.
Apelujeme však na Vás – dodržujte aktuální protiepidemická opatření. Jsme přesvědčeni, že i při jejich dodržování jsme schopni naplňovat motto Sokola:
Vedeme Čechy k pohybu a společné aktivitě
Fotografie a jména řek, potoků na soutocích, prosím, přidávejte k události na Facebooku či je zasílejte na: jzahradnikova@sokol.eu (připojte pár řádků o tom, odkud fotografie je a kdo na ní pózuje, případně popište zachycenou zajímavost). Budeme je též zveřejňovat v rubrice Čtenář reportér na portále Deník.cz, který je mediálním partnerem České obce sokolské.
Nejvíce se však těšíme na společná setkání u pramenů (až to bude možné). To bude znamenat, že projekt může pokračovat v původním duchu.
Hodně zdaru při objevování zajímavých soutoků našich řek a potoků ! ! !

 

Výzva ve formátu PDF zde ke stažení

 Celá tisková zpráva | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Katalog ubytování hotely, penziony, motely, pensiony

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0