Přidejte se k Sokolskému běhu republiky
Vydáno dne 28. 04. 2021 (30 přečtení)

Na oslavu výročí vzniku Československa si připomínáme legendární štafetový běh, který sokolové připravili přesně rok po založení Československé republiky. Letos už potřetí pořádá ČOS v návaznosti na něj sérii běhů po celé České republice, jejichž účastníci z řad veřejnosti i Sokolů oslaví pohybem říjnové výročí republiky. I když do října je ještě hodně dlouhá doba, už nyní zmiňujeme tuto akci, ke které bychom se jako jednota rádi připojili a tím podpořili oslavy výročí vzniku Československa 28. října. Bylo by moc hezké, kdybychom rozběhali Blovice v národních barvách, tak jak to učiní nejen Sokolové opravdu všude po Česku. U nás se o tři týdny později koná i tradiční a osvědčený Běh 17. listopadu.

V loňském roce se Sokolský běh republiky uskutečnil na celkem 32 místech v ČR a na 2 místech v USA.
Podívejte se na video z loňského ročníku ZDE

za TJ Sokol Blovice V. Cuplová