MOVE Week 2021
Vydáno dne 05. 05. 2021 (114 přečtení)

Odbor sokolská všestrannosti TJ Sokol Blovice se pravidelně zapojuje do akcí, které vyhlašuje Česká obec sokolská. V loňském roce jsme se přihlásili i do akce celoevropského charakteru. Jednalo se o účast v MOVE Week 2020. Co to vlastně je?

MOVE Week je celoevropský projekt pořádaný mezinárodní organizací ISCA. Česká obec sokolská je jejím zakládajícím členem. Projekt se koná ve všech státech ve stejném týdnu a propojuje tak Evropu prostřednictvím pohybových aktivit. Sokol v České republice drží již od počátku prvenství co do počtu akcí, tak účastníků.

Odbor všestrannosti uspořádá v rámci MOVE Weeku zábavně sportovní odpoledne s názvem Oslavme společně pohybem nejen dětský den. V areálu sokolovny bude připraveno množství zábavných tradičních i netradičních her pro děti i dospělé včetně netradičních druhů sportů. Do soutěžení se mohou zapojit děti, dospělí, senioři i celé rodiny. Akce proběhne v sobotu 5. června 2021 od 14:00, součástí programu bude i Evropská míle. Kdo bude mít zájem se zapojit, bude vítán.

Akce se uskuteční, pokud to dovolí epidemiologická situace. Všichni upřímně doufáme, že tentokrát to už vyjde!