MOVE Week 2021
Vydáno dne 07. 06. 2021 (484 přečtení)

Na sobotní odpoledne 5. června 2021 připravil odbor sokolské všestrannosti zábavně sportovní odpoledne v rámci akce Move week. Zároveň tím děti ještě dodatečně oslavily den dětí. Pro všechny příchozí bylo v areálu sokolovny připraveno jedenáct stanovišť, kde si mohly zařádit a zasoutěžit. A to nejen děti, ale i jejich rodiče a prarodiče. Aktivity byly totiž trochu netradiční v tom, že většina z nich připomínala hry, které se běžně hrály před několika desítkami let. Rodiče a prarodiče, které děti doprovázeli, si také mnohé hry vybavovali a vzpomínali na doby, kdy je sami hráli, někdy se i aktivně do her zapojili. Na stanovištích si tak účastníci připomněli skákání panáka, školku s míčem, školku se švihadlem, skákali gumu, hráli čáru, Mrazíka, molekuly, Cukr, káva, limonáda, Přijela babička s Číny, zahráli si moderní hru Kin-ball nebo si mohli vyzkoušet projít se po natažené gumě. Na aktivitách bylo důležité i to, že většina z nich vyžadovala vytvoření družstev a hráli se kolektivně.

Když si děti prošly všechna připravená stanoviště, přišly si vyzvednout zaslouženou sladkou odměnu.

Akce se velmi vydařila, počasí nám také přálo, i když předpověď tak nevypadala. Naštěstí se bouřka přehnala jinam a všech 70 dětí a jejich doprovod si užili krásné odpoledne.

Touto cestou bych chtěla poděkovat všem, kteří se na přípravě a organizaci akce podíleli. Bez nich by se totiž sobotní krásné odpoledne nedalo uskutečnit. Děkuji.

Za TJ Sokol Blovice V. Cuplová

Fotografie byly nahrány také na fotobanku Rajče - https://sokolblovice.rajce.idnes.cz/MOVE_week_2021/

eşya depolama şehirler arasi nakliyat ücretleri uluslararası evden eve nakliyat Gebze evden eve nakliyat
hah bende diyorum biri ne zmn salca olur dostum cinsmisin milletin linkini takip edip girion basina is alirsin millette sana salca olur bu sekil sitenede fayda getirmez zaten link ekli bir sitenin enerjisi ne olabilir ki? bosuna spam yapiyorsun bence kendine 0 siteler bulmalisin selam ve sevgiyle.