Noc sokoloven 2021
Vydáno dne 28. 06. 2021 (70 přečtení)

noc sokoloven 01

Noc sokoloven 2021

V pátek 25. června 2021 uspořádal odbor sokolské všestrannosti pro svoje členy už počtvrté Noc sokoloven. Jedná se o projekt ČOS, kdy se mohou v rámci doprovodného programu otevřít pro veřejnost sokolovny s komentovanými prohlídkami, výstavami, sportovními akcemi nebo s přespáváním v sokolovnách.

Přespání v sokolovně jsme letos nerealizovali, ale uspořádali jsme společné posezení u táboráku pro všechny členy všestrannosti, kteří se pravidelně zapojují do přípravy a organizace sokolských akcí a aktivit. Touto cestou jsme jim kromě příjemně stráveného podvečera chtěli vyjádřit svoje poděkování za jejich práci a ochotu věnovat Sokolu svůj volný čas.

Každá Noc sokoloven má vyhlášené svoje téma. Tím letošním byly živé pyramidy. Protože vytvořit pravou a nefalšovanou lidskou pyramidu je věc náročná (především po fyzické stránce) a na její tvorbě se nemůže podílet každý, vytvořili jsme zcela originální živou pyramidu, do které se mohli zapojit všichni bez ohledu na věk nebo kondici.

Tato akce byla zároveň poslední akcí do prázdnin. Po nich se opět sejdeme při přípravách vystoupení na Městské slavnosti, jejichž část se bude v sobotu 11. září opět konat v sokolovně. A pak už začneme s přípravou akce Sokol spolu v pohybu, která se uskuteční v sobotu 25. září, zahájíme nácviky na Sokolgym 2022 a pravidelné cvičení. Snad už nám nic nezhatí naše plány a všechny zamýšlené akce se budou moct konat v plném rozsahu.

Za TJ Sokol Blovice V. Cuplová

noc sokoloven 01noc sokoloven 02noc sokoloven 03noc sokoloven 04noc sokoloven 05noc sokoloven 06noc sokoloven 07noc sokoloven 08noc sokoloven 09noc sokoloven 10

Fotografie byly nahrány také na fotobanku Rajče - https://sokolblovice.rajce.idnes.cz/Noc_sokoloven_2021/